Opłaty Bitcoin do 9.300 dolarów jako Altcoins Kontynuować Boom: Sobota Cena Zegarek

Bitcoin rośnie w korespondencji z zysków na rynkach akcji. Z drugiej strony jest to względny udział w rynku spada, podkreślając trwający boom altcoinowy.

Bitcoin pozostaje w dość znanym przedziale pomiędzy 9.000$ a 9.300$ po 2% wzroście z wczorajszego niskiego poziomu.

Najbardziej znaczące amerykańskie indeksy odnotowały wczoraj podobne wzrosty, co potwierdza wysoki poziom korelacji pomiędzy tymi dwoma grupami aktywów.

Bitcoin i Altcoins Recover
Jak podano wczoraj, cena za podstawową kryptokurtę spadła do 9.050 dolarów na niektórych giełdach, takich jak Bitstamp. W drodze na dół, Bitcoin załamał się poniżej poziomu 9.300 dolarów. Znaczące wsparcie na poziomie 9.000 dolarów ograniczyło straty.

W ciągu ostatnich 24 godzin, byki przejęły kontrolę i zepchnęły BTC w kierunku tego krytycznego poziomu 9.300 dolarów. Ich wysiłki nie przyniosły rezultatu i obecnie obroty wynoszą około 9.250 dolarów.

BTCUSD 5m. Źródło: TradingView

Kilka alternatywnych monet rejestruje znaczny wzrost cen. W rezultacie dominacja Bitcoina spadła o 2% w ciągu ośmiu dni.

Ty też możesz lubić:
Bitcoin Dips Below $9,000 as Altcoins Bleed Out: Friday’s Price Watch
Crypto Analiza cen i przegląd 21 lutego: Bitcoin, Ethereum, Ripple, Tezos i Moneta Binance’a
Czy to czas na skrócenie Bitcoin Era? Odpowiedzi OKEx CEO jako globalny rynek akcji kontynuuje swój trend wzrostowy
Po wieściach o integracji Swingby’ego, Elrond nadal jest najbardziej imponującym wykonawcą wśród 100 najlepszych monet. Z ponad 50% dziennym zyskiem, ERD jest notowany na poziomie 0,012$. Zaledwie miesiąc temu, walczył poniżej $0,003, co oznacza, że w ciągu 30 dni, aktywa pompowane o 300%.

Cosmos i Algorand wzrosły odpowiednio o 20% do 4,43$ i 0,28$. Inne imponujące zyski to Aave (17%), Stratis (16,9%) i Stellar (11,43%).

Z 20 najlepszych altcoins, Binance Coin wzrasta o 5% do 17,38 dolarów. Tezos, po kilku dniach niekorzystnego rozwoju cen, wzrósł o 6%, a XTZ jest notowany na 2,6 USD.

Legacy Markets Lead The Charge

Korelacja pomiędzy Bitcoinem a indeksami giełdowymi była wczoraj widoczna, a także S&P 500, Dow Jones i Nasdaq wzrosły o około 1-1,5%. Z danych firmy monitorującej Skew wynika, że S&P 500 i podstawowa kryptokur waluta wypadły dość podobnie w ciągu ostatnich sześciu miesięcy, a zwłaszcza po kryzysie COVID-19.

Wyniki firmy Bitcoin Vs. S&P 500 6m. Źródło: Skew
Co ciekawe, według Reutersa, wybitny indeks wkrótce może mieć nowego członka swojej 500-osobowej elitarnej spółki notowanej na giełdzie w USA. Tesla (TSLA), po tym jak prawdopodobnie znalazła się wśród najlepiej prosperujących akcji w minionym roku z gwałtownym wzrostem o 500%, jest na skraju dołączenia do S&P 500.

Ostatnie spekulacje pojawiły się po tym, jak Tesla ogłosiła dostawy pojazdów w 2Q, przekraczające oczekiwania z zeszłego tygodnia. Akcje firmy zareagowały kolejnym ogromnym skokiem, a TSLA zamknęła piątkową sesję na nowym, rekordowym poziomie około 1.550 USD.

Binance Futures 50 USDT FREE Voucher: Użyj tego linku, aby zarejestrować się i uzyskać 10% zniżki i 50 USDT przy handlu 500 USDT (ograniczone – pierwsze 200 rejestracji i wyłączność na CryptoPotato).

Kliknij tutaj, aby rozpocząć handel na BitMEX i otrzymać 10% zniżki na opłaty przez 6 miesięcy.